Giriş / Kayıt Ol
Güvenli Ödeme
500₺ üzeri Ücretsiz Kargo
Teslimat 3-7 iş günü
Posted by: teknikdk

Günlük yaşantımızda verilen kararların, düşüncelerin stres ve yorgunluğa yol açtığı..

Günlük yaşantımızda verilen kararların, düşüncelerin stres ve yorgunluğa yol açtığı aşikar. Evinizin dekorunu değiştirerek psikolojik olarak daha motive, stresten uzak ve keyifli hale getirmeniz çok kolay

Günlük yaşantımızda verilen kararların, düşüncelerin stres ve yorgunluğa yol açtığı aşikar. Evinizin dekorunu değiştirerek psikolojik olarak daha motive, stresten uzak ve keyifli hale getirmeniz çok kolay. Duvarlarınıza uygulayacağınız 3 boyutlu manzara duvar kağıdı resimleri ile evinize yeni bir soluk getirin. Dingin renkler (mavi, krem, beyaz..) ve modern aksesuarlar ile tamamlayarak huzuru çağrıştırabilirsiniz.

Ürünleri Detaylı Olarak İncelemek İçin Tıklayınız. 

Stresten Kurtulmak ve Evinizi Keyifli Hale Getirmek İçin 15 Duvar Kağıdı Önerisi

Ürünleri Detaylı Olarak İncelemek İçin Tıklayınız.  İlk üretiminin yapıldığı yıllara göre bakıldığında, duvar Kağıtlarının kalitesi eskisi ile kıyaslanamayacak kadar çok farklıdır. Şimdilerde üretilen duvar Kağıtları zedelenme, yıpranma, kararma, ağarma ve solmalara karşı garantisi düşük kalitedeki bir Kağıt için en az 4 yılken, kaliteli bir duvar Kağıdı için bu süre 10 yılın üzerine rahatlıkla çıkabilmektedir. Durum böyle olunca her yıl bahar aylarında işkence haline gelen boya badana işleri ile uğraşmaya gerek kalmadan duvar Kağıtları ile uzun yıllar rahat edebilirsiniz. Ayrıca Kağıdın malzemesine ve kalitesine göre duvar Kağıtlarının temizliği silme yöntemi ile rahatlıkla yapılabilmektedir. Bunun için Kağıdın temizliği sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiği konusundaki uyarıları dikkate almanız yeterlidir.