Duvar Posteri

2926 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

Duvar kağıtlarından sonra en sık kullanılan duvar dekorasyonu objesi haline gelen poster kağıtlar, ilk çıktıkları dönemlere göre daha da çeşitlenmiştir. Baskı kalitesinin ve seçeneklerinin artması bu çeşitlenmede doğrudan etkili olmuştur.

 

Poster 3D Duvar Kağıtları Nedir?

 

Poster duvar kağıdı için kimi zaman mural terimi de kullanılabilmektedir. Duvar kağıdından farklı olarak poster duvar kağıtları belli bir ölçü ile hazırlanır ve tam bir görsel içerir. Duvar kağıtları için desen, poster kağıtlar için görsel tanımı yapılabilir. Çeşitli kategorilerde çok sayıda modeli bulunan poster duvar kağıtları, standart ölçülerde olabileceği gibi istenen ölçülerde de hazırlanabilmektedir. Poster duvar kağıdın da önemli olan baskı kalitesi ve baskının yapıldığı malzemenin kalitesidir. Poster duvar kâğıdı modellerine baktığınızda çok sayıda kategori görebilirsiniz. Bu kategoriler altında yer alan onlarca görsel ya da desenden birini tercih edebilir; kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

 

Poster 3D Duvar Kağıdı Nerelerde Kullanılır?

 

Poster duvar kağıtları evlerde ve ofislerde her duvarda kullanmak için uygun yapıdadır. İstenilen ölçüde hazırlanabiliyor olması bu bakımdan önemli bir avantaj kabul edilebilir. Daha çok gömme duvarlarda ve tamamı düz olan (girinti-çıkıntı olmayan) duvarlarda kullanmaya uygundur. Görselin pürüzsüz görünmesi bakımından bu husus önemlidir. Poster 3D duvar kağıtları, uygulandıkları evlere ve ofislere derinlik, genişlik ve şıklık katacaktır. Özellikle derinlik kategorisinde yer alan görseller, temalarından dolayısıyla başka bir mekana açılan bir kapı imajı yaratabilmektedir.

 

Poster Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Seçerken Dikkat Edilecekler

 

Uzun yıllar kullanacağınız bir poster duvar kağıdının kaliteli olması en öncelikli husustur. Kağıdın duvarınızda sorunsuz bir şekilde sabit durabilmesi, yırtılmalar ve zedelenmeler olmaması kaliteyle doğrudan ilişkilidir. Kaliteli olmasının yanında ortalama bir fiyata sahip olması gerekir. Piyasadan çok ucuza verilen ürünler satın almak ilerde sorun yaşamanıza neden olabilir. Poster 3D duvar kağıdını aldığınız firmanın sizlere sunduğu hizmetleri de değerlendirmeyi unutmamalısınız. Ürünleri için garanti vermesi, sipariş oluşturma aşamasının kolay anlaşılır olması oldukça önemlidir. Siparişin ücretsiz kargo ile tarafınıza kısa bir süre içinde ulaştırılması da dikkat edilebilecek bir diğer husustur. Siparişler için ödeme yöntemlerini de iyi değerlendirmelisiniz. Birçok kredi kartına taksit imkanı sunan duvarkapla.com ‘dan poster duvar kağıdınızı en iyi kaliteyle en uygun fiyata sipariş edebilirsiniz.