Ahşap Desenli Duvar Kağıdı

Gösterilen sonuç sayısı: 14

Ahşap efektli duvar kağıdı muazzam ahşap görüntüsü ile bulunduğu ortamın havasını değiştirecek. Bu nedenle doğru seçim yapmanız önemli. Seçtiğiniz duvar kağıdının parke ve mobilyalarınıza uyumlu olması, beklentinizi sonuca ulaştırmakta size yardımcı olacaktır.
Ahşap efektli duvar kağıdı asil ve sadeliği ve sayısız çeşitleri ile her ortama uyum sağlayacaktır. Farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. İster karışık desenleri bir arada isterseniz de sade damar görünümü ile bulunduğu ortama farklılık katacak ve keyif alacaksınız. Her ahşap modelinin farklı bir ambiyansı bulunmaktadır. Size uygun olan renk ve deseni belirlemeniz yeterli olacak. Artık duvarlarınız size sıkıcı gelmeyecek bakış açınız değiştirecek.

Ahşap ve taş desenleri evlerde en sık tercih edilen duvar kâğıdı desenlerinden ikisidir. Duvarın belli bir kısmını bile orijinal taş ya da ahşap ile dekore etmek çok yüksek maliyetlere neden olacaktır. Bu nedenle böyle mekânlarda yüksek çözünürlüklü, birbirinden kaliteli ahşap ve taş desenleri olan poster kâğıtları tercih edebilirsiniz. Fiyat bakımından son derece uygun olan bu posterler, orijinal ahşap ya da taş görünümünden çok farklı görünmeyecek; sizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Özellikle taş desenli olanların üç boyutlu görünmesiyle mekâna istenen dekorasyon derinliği verilebilmektedir.