Türkiye Duvar Kağıdı

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Türkiye’den birbirinden güzel manzaraları evlere, ofislere taşımak poster duvar kâğıtları ile son derece kolay. Şehir manzaraları, kültürel öğeler gibi detayları kapsayan birçok resim seçeneğini Türkiye kategorisinde bulabilir siniz. Diğer kategorilerde olduğu gibi 3 boyutlu duvar kâğıdı teknolojisi ile hazırlanan Türkiye kategorisindeki resimler de yüksek çözünürlük hususuna özen gösterilerek üretilmiştir. Üç boyutlu modeller, kullanılan her mekâna gerçekçilik ve derinlik katmaktadır. Hem bu kadar kaliteli hem de fiyatlar bakımından son derece uygun olan poster kâğıtlar, kolay uygulanabilir olması yönüyle de dikkat çekicidir. Modellerin üç boyutlu ya da klasik olması kolay uygulanması üzerinde etkili değildir.

 

Türkiye Kategorisinde Yer Alan Alternatifler

 

3D duvar kâğıdı teknoloji ile hazırlanan Türkiye kategorisi poster kâğıtları, birbirinden farklı temaları kapsamaktadır. Duvar kâğıdı seçenekleri içinde ülkeye ait birçok şehirden manzara görselleri, ülkenin kültürel yapısını yansıtan mimari mekânlar ve objeler, ülkenin inanışlarının yansıtıldığı görseller bulunabilmektedir. Tüm bu alternatiflerin 3 boyutlu duvar kâğıdı seçeneği ile sunulması ve yüksek çözünürlük ile hazırlanması tercih edilebilir olması için önemlidir. 3D duvar kâğıtlarının da istenilen ölçüde hazırlanabiliyor olması her mekâna kullanılabilmesi bakımından dikkat çekicidir.

 

Türkiye’nin Şehirlerinden Görseller

 

Poster duvar kâğıdının Türkiye kategorisinde şehirlerden görsellerle karşılaşabilirsiniz. Ülkenin önemli şehirlerinden İstanbul başta olmak üzere birçok şehrin temasını yansıtan, kendisiyle özdeşlemiş mekânlarının resimlerini görebilirsiniz. İstanbul’dan kız kulesi, tramvay, boğaz köprüsü, deniz, yere batan sarnıcı gibi birçok mekân ve obje poster duvar kâğıtlarında kullanılmıştır. Akdeniz ve Ege’den özellikle Yunan tarihine ait olmak üzere birçok tarihi mekânın görseline; Ankara’dan elbette ki Anıtkabir görsellerine rastlayabilirsiniz.

 

Türk Kültürüne Ait Figürler

 

Türkiye kategorisinde sadece şehirlerden manzaralar yer almamaktadır. Türk kültürünü ve bulunduğu şehrin kültürünü de yansıtan birçok farklı obje ve figür de Türkiye kategorisindeki poster kâğıtlarda kullanılmıştır. Türkiye’nin özellikle turistleri kendisine çağıran birbirinden şık çarşılarından kareler, Mevlana dergâhlarından görseller, ülkenin geçmişini yansıtan Osmanlı devletine ait figürler bu kategoriler altında bulabileceğiniz poster duvar kâğıtlarındandır. Tüm bu modeller hem uygun fiyatlar ile hem de yüksek kalite ile sunulmaktadır. Ülkenin kültürünü evlerinize, ofislerinize taşımak fiyat bakımından uygun olduğu gibi kısa sürede ulaşan siparişle ve çok basit adımlarla duvarlarınıza uygulanabilir.

 

Türkiye’den Gri Alternatifler

 

Poster duvar kâğıtlarında rengârenk seçenekler olduğu gibi siyah beyaz olarak isimlendirdiğimiz gri kareler de mevcuttur. Bu görseller güncel görsellerin eskitilmesi şeklinde kullanılabileceği gibi tarihi yansıtan karelerde de kullanılmış olabilmektedir. Gri tonlarında kimi zaman tek bir figür son derece canlı bir renkle hareketlendirilmiş olarak görülebilir. Mekânınız için gri tonları uygunsa bu modelleri duvarınıza uygulayabilirsiniz. Gri tonlarındaki poster duvar kâğıtları istenilen ölçülerde hazırlanabilmektedir. Çok kısa sipariş adımlarından sonra ücretsiz kargo ile siparişinizi edinebilir; kolaylıkla duvarınıza uygulayabilirsiniz.