3D Duvar Kağıdı

184 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

3D duvar kağıdı, mükemmel görüntüsü ve gerçekçiliği ile en çok tercih edilen duvar kağıtları arasında yer almaktadır. Duvarlarınıza canlılık katmak istiyorsanız bu duvar kağıdını tercih edebilirsiniz ayrıca tercih ettiğiniz duvar kağıdı oturma odanıza, yemek odanıza, çocuk odanıza, mutfağınıza, banyonuza, ofis ve iş yerlerinize de kullanabileceğiniz binlerce renk ve modeli bulunmaktadır. 3D duvar kağıdı sayesinde gitmeyi isteyip de gidemediğiniz veya her an o manzarayı, o resmi görmek istiyorum dediğiniz her yeri her an gözlerinizin önünde göreceksiniz. Duvarlarınıza bakarak bile uzun bir tatilden dönmüş hissi yaratacak bu duvar kağıtlarını çok beğeneceksiniz. Bu güzel muazzam gerçekçi tablo gibi modelleri duvarınızda görmek istiyorsanız seçeneklere bakıp duvarınız da hayal etmeniz ve bu hayali gerçekleştirmeniz yeterli.

Desenler yalnızca duvar değil; evin her yerinde kullanılan görsel şölenlerdir. Duvarların süslenmesi için kullanılan desenlerin birbirinden farklı kategorileri bulunmaktadır. Hemen hepsi 3 boyutlu duvar kâğıdı olan bu desenleri evinizde, ofisinizde birçok farklı mekânın dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Üç boyutlu poster kâğıtlar genellikle odanın duvarlarında tek bir kısma uygulanır ve bu sayede derinlik katılması amaçlanır ki yüksek çözünürlüklü bu üç boyutlu kâğıtlar bunu başarmak konusunda en iyilerdendir. Seçeceğiniz resim mekânın diğer detaylarına uygun olursa hedeflenen derinlik daha kolay sağlanacaktır.

3D Desenli Poster Kâğıtlar

3D duvar kâğıtları, mekânların içinde bir mekân daha varmış hissi uyandıran, yüksek çözünürlüklü kaliteli resimlerden hazırlanmıştır. 3D duvar kâğıtlarının desen çeşitleri içinde harfler, kalpler, küpler, yuvarlaklar, yıldızlar gibi motifler olabilirken; mimari mekânların resimleri de olabilmektedir. 3 boyutlu duvar kâğıtlarının desenleri modelleri içinde sayısız alternatif bulabilirsiniz. Son derece gerçek görünümlü bu üç boyutlu desenler fiyatları bakımından da uygundur. 3D duvar kâğıdı modellerinden bu posterler metrekare fiyatı 99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur