294 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Menüyü göster
Kapat
Kapat

Rengarenk Taşlar ve Balıklar Kanvas Tablo

159,00 425,00 
Kapat

Sık Yeşil Yapraklar Kanvas Tablo

85,00 275,00 
Kapat

Soyut Yaprak Desenleri Sanatsal Kanvas Tablo

85,00 275,00 
Kapat

Kanvas Tablo

Duvar dekorasyonunun önemli bir parçası olan tablolar geçmişten günümüze çok çeşitli hale gelmiştir. Önceden sadece el yapımı, yağlı boya ve tuval tablolar bulunabilirken; gelişen teknoloji sayesinde istenilen modelde kanvas tablo üretimi yapılabilmektedir. Ancak bu işi sıradanlaştıran ve basitleştiren firmalar da ne yazık ki vardır. Baskı kalitesinden yoksun hatta tuval üzerine bile basılmamış tablolar piyasada yer almaktadır. Tam da bu nedenle tablo satın alırken birçok noktaya dikkat etmelisiniz.

Kişiye Özel Kanvas Tablo Mümkün müdür?

Kanvas tablolara baktığınızda standart ölçüler karşınıza çıkacaktır. Çok farklı ölçülerde gerek tek parça gerekse parçalı kanvas tablo bulunabilmektedir. Ancak dekorasyon konusu herkes için öyle sıradan bir mevzu değildir. Oranlar, yerleşim, renkler dekorasyonun olmazsa olmaz elemanlarıdır. Bu nedenle duvarınızın ölçüsüne göre milimetrik detaylara baktığınızda özel ölçülerden oluşan bir tabloya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda kişiye özel kanvas tablo hizmeti veren firmalardan yardım isteyebilirsiniz. duvarkapla.com istediğiniz ebatta kanvas tablo yaptırmanıza yardımcı olacak firmalardan bir tanesidir. Sipariş oluştururken beğendiğiniz görseli seçtikten sonra karşınıza çıkan ölçüler sizin için uygun değilse kendi ölçülerinizi sipariş sırasında belirtebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Kanvas Tablo Fiyatları

Klasik kanvas tabloların fiyatı ortalama olarak 65 TL civarındadır. Ancak tabloyu kişiselleştirdiğinizde bu fiyat artabileceği gibi düşebilir de. Kişiselleştirmekten kasıt sadece ölçü değişimi değildir. Sipariş aşamasında tablonun şase kalınlığını da değiştirme şansına sahipsiniz. Bununla beraber görselin pozisyonu ve renk tonuyla oynama şansınız da vardır ve bunun için ekstra ücret talep edilmemektedir. Ölçüleri değiştirmeniz halinde fiyatlar sürekli değişecektir. 100 cm'e 50 cm bir tablo için şasesiz fiyat yaklaşık 30 TL, 2 cm şase ile fiyat 75 TL ve 3 cm şase ile 90 TL civarında değişiklik gösterecektir.

Kişiye Özel Kanvas Tabloların Teslimatı

Tabloların teslim edilmesi için verilen süre ortalama olarak 5 ila 7 iş günü şeklinde belirlenmiştir. Kargoya verildikten sonraki süreç kargo firmasıyla ilgili olacaktır. Ancak kargo firmalarına bakıldığında teslimatlar ortalama olarak 2 günde yapılabilmektedir. Bölgelere göre bu durum değişiklik gösterebilir ama kargo firması bu konu için mutlaka bilgi verecektir. Siparişinizin teslimatı için herhangi bir kargo ücreti ödemenize de gerek yoktur. Ücretsiz kargo kampanyası ile kişiye özel kanvas tablolarınızı satın alabilirsiniz.

Kanvas Tabloların Kalitesi ve Garantisi

Kanvas tablolar ister kişiye özel olsun ister standart olsun; firma tarafından 2 yıl garanti ile satışa sunulmaktadır. Uygun fiyatlara bulup aldığınız tablolar kısa bir sürede yıpranabilirken; kaliteli baskı ile hazırlanmış kanvas tabloları ortalama bir fiyat ile satın alabilirsiniz. 2 yıl garanti veren bir firma zaten ürününün kalitesinden şüphe duymamaktadır. Haliyle kanvas tablo alışverişi yaparken gönül rahatlığıyla siparişinizi oluşturabilirsiniz.