3 Boyutlu Duvar Kağıdı Nedir?

Geçtiğimiz yıllarda duvar kağıdı modelleri denince akla ilk olarak çiçekli ya da simetrik desenli duvar kağıtları gelse de, günümüzde duvar kağıtları 3 boyutlu olmak üzere pek çok farklı seçeneği ile duvarları süslemektedir. Mekanların daha derin ve ferah durmasını sağlayan 3 boyutlu duvar kağıtları

Devamını oku

Yapışkanlı Folyolar Sudan Etkilenir Mi?

Dekorasyonda son yılların en popüler furyalarından biri olan yapışkanlı folyo kullanımı, birçok alanda ve eşya da değişik dekorasyon örneklerine rastlamayı mümkün hale getirmiştir. Görülen birçok başarılı yapışkanlı folyo kullanımının ardından akla ilk gelen sorulardan biri, bu malzemenin sudan etkilenip etkilenmeyeceğidir. Mobilya ve duvarların kaplanmasına yönelik üretilmiş olan yapışkanlı folyoların kalite kalite farklılıkları taşıdığını söylemek mümkündür. Bu nedenle mutfak ve banyo gibi yerlerde kullanılacak olan yapışkanlı folyonun sudan etkilenmeyecek kalınlıkta ve kalitede olmasına dikkat ederek satın almak gerekir.

Yapışkanlı Folyonun Kullanım Alanları

Tercihe ve zevke göre kullanım alanı gün geçtikçe genişleme özelliğine sahip olan yapışkanlı folyolar, fayanslardan mobilyalara kadar birçok yerin kaplanmasında gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Bu noktada yapışkanlı folyonun kullanım alanını belirlemek için, kullanılacak yüzeyin pürüzsüz ve sert olması baz alınmalıdır. Pürüzsüz olduğu sürece, ahşap, metal ve cam gibi birçok yüzey yapışkanlı folyo ile kaplanabilmektedir.

Sudan Etkilenmeyen Yapışkanlı Folyo Özellikleri

Plastik malzemeden üretilmekte olan ve farklı desen v e modelleri ile birçok kişinin beğenisini kazanan yapışkanlı folyoların sudan etkilenmeme ayrıcalığı her alanda kullanım imkanı sunmaktadır. Ayrıca güçlü yapışkanları sayesinde kullanıldığı alandan kolayca çıkmayan ve bu nedenden dolayı dayanıklı bir malzeme özelliği taşımaktadır. Uygulama şekli kolay olan yapışkanlı folyolar ile dilerseniz bir masa ya da fayanslarınızı kaplayarak sıkıldığınız eşyalarınızı yenileyebilirsiniz.

Yapışkanlı Folyo Çeşitleri Nelerdir?

Pek çok çeşidi ile desen ve model seçeneği sunan yapışkanlı folyolar, her alanın kendisine özgü dekorasyon fikrinin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Özellikle mobilya görünümüne sahip olan yapışkanlı folyolar eski mobilyaların kaplanmasında sıklıkla tercih edilirken, kaplandığı takdirde de gerçekçi bir mobilya görünümüne sahip olmaktadır.

Desenleri kullanıma bağlı olarak zamanla yıpranmayan ve kaybolmayan yapışkanlı folyoları dilediğiniz yerde kullanarak ev dekorasyonunuz için kendi el emeğinizi kullanarak bir şeyler yapmış olabilirsiniz. Ev dekorasyonuna dair gelişmekte olan bir ürün olarak, yapışkanlı folyonun pek çok çeşidini bulabilmek mümkündür. Düz bütün alanlarda pürüzsüz bir uygulama imkanı sağlayan yapışkanlı folyolarla ilgili uygulama aşaması öncesinde ayrıntılı bir araştırma yapmakta fayda olacaktır.

Çocuk Odaları ve Duvar Kağıtları

Evimizin neşe kaynağı ve geleceğimizin mirasçıları olan çocuklarımızın her türlü ihtiyaçlarına gereken özeni maksimum düzeyde göstermeye çalışırız. Dünyamıza girdiği ilk andan itibaren yaşam kaynağımız olmaları, her anımızı onlar ile geçirmeyi ve onların dünyalarına ait olacak olan her şeyin onlar adına karar verip en iyisinin olması yönünde çalışmalarımızı hemen hemen her aile yaşamaktadır.

Devamını oku